ul. Nowa 16 Bobolin, 76-156 Dąbki

+48 571 085 254

kontakt@odnova.eu

Wyślij nam wiadomość

Wprowadź swoje imię lub nazwisko!
Wprowadź poprawny adres email
Wybierz temat wiadomości
Wprowadź treść swojej wiadomości!

Najczęściej zadawane pytania

Tak – każdy z domów jest ogrzewany pompą ciepła. Przyjazd możliwy jest w ciągu całego roku, niezależnie od pogody i sezonu.

Tak – dla komfortu Gości klimatyzacja została zainstalowana w salonie oraz w każdej sypialni.

Tak – przy każdym Domu jest bezpłatny, niestrzeżony parking na min. dwa samochody. Teren parkingu nie jest ogrodzony.

Tak – do każdego Domu przynależy ogrodzona posesja zapewniająca pełną prywatność i komfort podczas pobytu.

Każdy dom dysponuje 8 miejscami noclegowymi. W każdej z dwóch sypialni znajduje się duże łóżko 160×200 cm oraz rozkładana dwuosobowa sofa z miejscem do spania o wymiarach 120×192 cm. Dodatkowo na życzenie jest możliwość wstawienia turystycznego łóżeczka dziecięcego (120×60 cm).

Minimalna długość pobytu jest zależna od sezonu. Wynajmujemy Domy na min 3 doby (poza sezonem) a w sezonie na pełne tygodnie (od soboty do soboty).

Zameldowanie jest możliwe od godziny 16:00 w dniu planowanego przyjazdu. Wymeldowanie – najpóźniej o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Tak – należy dokonać przedpłaty w formie zadatku w wysokości 40% kwoty pobytu. W przypadku rezerwacji dokonywanych na mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem pobytu należy opłacić cały pobyt z góry podczas zakładania rezerwacji.

Po przesłaniu formularza rezerwacyjnego na stronie odNova.eu zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem dokonania rezerwacji wstępnej i danymi do wpłaty. Przedpłata lub kwota za cały pobyt powinny zostać zaksięgowane na koncie w ciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji wstępnej. Po spełnieniu tego warunku – rezerwacja zostaje potwierdzona, o czym zostaną Państwo powiadomieni mailowo.

Należy sprawdzić folder SPAM. Jeżeli e-mail z potwierdzeniem nie dotarł – najlepiej skontaktować się z Nami telefonicznie pod nr tel. 571-085-254.

W przypadku chęci anulowania pobytu na co najmniej 7 dni przed planowanym przyjazdem – należy skontaktować się z Właścicielem w celu przełożenia pobytu na inny dostępny termin. Jeżeli inny termin nie zostanie obustronnie zaakceptowany – rezerwacja zostaje anulowana, a wpłacony zadatek przepada. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem nie jest możliwe.

Tak – jeżeli planują Państwo przyjazd większą grupą osób, można zarezerwować więcej niż jeden Dom. Posesje są odgrodzone i niezależne dla każdego Domu ale istnieje możliwość przygotowania przejścia aby można było odwiedzić sąsiedni Dom. Proszę jednak pamiętać, że organizacja imprez typu Wieczory kawalerskie/panieńskie nie jest dozwolona.

Tak – pobyt ze zwierzętami domowymi jest możliwy ale należy ten fakt zgłosić na etapie zakładania rezerwacji. Z tego tytułu nie są pobierane dodatkowe opłaty ale akceptujemy wyłącznie małe psy. Szczeniaki, większe psy a także koty nie są akceptowane. Należy pamiętać, że zwierzęta nie mogą pozostawać na terenie Obiektu bez nadzoru.

Tak – na czas pobytu pobierana jest kaucja płatna na miejscu gotówką, w wysokości 2.000 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu kluczy i stwierdzeniu przez Właściciela niepogorszonego stanu Domu i jego wyposażenia.

Podczas zameldowania należy uiścić dodatkowo opłatę uzdrowiskową w gotówce, w wysokości 3,50 zł za osobę, za każdy rozpoczęty dzień pobytu. Sprzątanie, zużycie wody i prądu jest w cenie pobytu.

Nie – każdy Dom dysponuje prywatnym jacuzzi i sauną. Korzystanie z tych udogodnień jest bezpłatne i nielimitowane.

Woda jest wymieniana i podgrzewana na nowo przed każdym przyjazdem nowych Gości. Jacuzzi jest udostępniane na cały pobyt, bez ograniczeń czasowych – do wyłącznej dyspozycji Gości danego Domu. Temperatura wody jest utrzymywana na stałym poziomie przez cały czas pobytu. Należy mieć na uwadze, że w dniu przyjazdu woda może nie osiągnąć oczekiwanej temperatury z uwagi na konieczność ogrzania na nowo całego zbiornika po wymianie wody.

Tak – w miarę dostępności. Możliwe jest wstawienie łóżeczka dziecięcego – taką prośbę należy zgłosić na etapie zakładania rezerwacji. Dodatkowo jest możliwość udostępnienia wanienki, krzesełka do karmienia a także podestu i dziecięcej deski WC.

Gotowi na wypoczynek?

Zaplanuj pobyt w wyjątkowym miejscu

Top