DOMY

Każdy z trzech Domów został zaprojektowany z myślą o komforcie nawet najbardziej wymagających Gości.

Wnętrza są nowoczesne, utrzymane w tonacji szarości, uzupełnione barwą naturalnego dębu. Drewno i kamień to przewodnie barwy i materiały, które były inspiracją dla tego projektu. Duże przeszklenia pozwalają cieszyć się pięknym widokiem i dobrze doświetlają wnętrza Domu.

Domy są całoroczne – ogrzewanie podłogowe zapewnia pompa ciepła. Na dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne, dzięki czemu korzystamy z ekologicznych źródeł energii.

Pomieszczenia są klimatyzowane a rekuperacja zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza bez konieczności tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń i bez względu na warunki atmosferyczne.

Każdy Dom ma swoją wydzieloną przestrzeń aby nie zakłócać wypoczynku pozostałym Gościom. W ogrodzie powstała strefa relaksu – wyspa z 6-osobowym jacuzzi pod zadaszoną pergolą, prysznic zewnętrzny. Dopełnieniem prywatnej strefy SPA jest sauna fińska wewnątrz Domu, z wejściem od łazienki.

Na parterze znajduje się salon z dobrze wyposażoną kuchnią i wyjściem na taras przez duże przesuwne drzwi. W otoczeniu zieleni można grillować, relaksować się w bujanym fotelu lub opalać na leżakach.

Na poddaszu wydzielono dwie przestronne sypialnie z wygodnymi łóżkami. Każde z pomieszczeń jest klimatyzowane dla maksymalnego komfortu nawet w upalne dni. Z panoramicznego okna rozciąga się piękny widok na okoliczne łąki i drzewa.

Bezpłatny Parking na min. dwa samochody znajduje się przed każdym Domem.


Zobacz układ domów:

Image
Image
Image
Image